Новотроїцький район

Меню

Погода

Публічна інформація

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА
про стан роботи із зверненнями громадян за  І півріччя 2016 року по Чкалівській сільській раді

Аналіз роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2016 року показав, що кількість звернень не збільшилася щодо того ж періоду 2015 року. Всього за цей період надійшло 3 звернення, колективних та повторних немає. В звернені піднімалися питання: комунального господарства, житлові та оформлення заповітів, довіреностей.

Виконавчий комітет на всі звернення надавав змістовні відповіді.

Всі звернення були розглянуті в термін згідно чинного законодавства, заявникам надавалися усні та письмові відповіді за згодою заявника згідно чинного законодавства.

Розпорядженням сільського голови від 30.12.2015 року № 68 затверджено графіки прийому громадян з особистих питань сільським головою, секретарем сільської ради та за основним місцем проживання громадян на 2016 рік. За результатами роботи І півріччя 2016 року прийом громадян за місцем проживання здійснювався виключно за графіком, проблемні питання вирішувалися негайно.

На апаратних нарадах при сільському голові, де присутні керівники підприємств, організацій установ (всіх форм власності), апарат сільської ради, депутати сільської ради, постійно розглядаються питання про стан виконавської дисципліни та приймаються дієві заходи щодо усунення виявлених недоліків.

Сільський голова                                  В.В.Сапрон

 Д О В І Д К А

Видана Чкалівською сільською радою Новотроїцького району Херсонської області в тім, що Березовська Крістіна Сергіївна, 31.10.2007 року народження, зареєстрована та проживає в селі Чкалове, вул. Поштова, буд.38, кв.47, Новотроїцького району, Херсонської області, Україна.

Довідка видана для представлення за місцем вимоги.

Сільський голова                                    В.В.Сапрон


 

Інформація стосовно діючих на території Чкалівської сільської (селищної) ради громадських організацій та ініціативних груп до 10 год. 07 вересня 2016 року за наступною формою:

Назва сільської (селищної) ради Назва громадської організації/ ініціативної групи ПІБ керівника громадської організації/ ініціативної групи Напрямки діяльності громадської організації/ ініціативної групи Контакти (адреса, телефон/ моб. тел., e-mail, сайт)
Чкалівська Ковильненська громадська організація «Благодійність» Хотинська Ірина Миколаївна Водопостачання, благоустрій, охорона життя та здоров’я жителів с.Ковильне, взаємодія з органами місцевого самоврядування 56437
Чкалівська «Бджоляр» Хімуха Анатолій Іванович Розвиток спорту на території сільської ради 0967290202

 

Чкалівський сільський голова                                        В.В.Сапрон